Pancharevo Night Night

Fees Terms Trail Series

ул. Патриарх Герман , (в края на улицата на стената на ез. Панчарево), Герман, Bulgaria

Pancharevo Night Run е вечерното издание на Trail Series и тази година състезанието ще е щафетно. Ще включва само една индивидуална дистанция и няма да дава точки за генерално класиране.

Кoга: 9 май (сряда)
Старт:  21:00 часа (масов старт)
Дистанции:  3 х 6км щафета и 6км индивидуално (всяка щафета изминава общо 18км)
Щафети - МЪЖКА, ЖЕНСКА и СМЕСЕНА (Щафетите са от по 3-ма бегачи, като в смесената щафета трябва да има поне 1 жена)
Денивелация: 6км – 190 D+
Получаване на стартови номера и щафети
– магазин Running Zone (седмица преди старта)
– в деня на старта
 от 19:30 до 20:45ч
Настилка: асфалтов път, туристически пътеки

Задължително условие за участие: Челник или фенер

Pancharevo Night Run –  Идеята за това събитие се роди през 2013-та, когато организирахме първото тренировъчно бягане на езерото Панчарево. Това е рядко по рода си приключение плод на щура идея. Събитието се склучва под лъчите не на слънцето, а на луната. Изисква челник или фенерче и желание да пробваш нещо нестандартно. Pancharevo Night Run дава възможност да се насладите на природата дори и без наличието на естествена светлина. От тази година събитието ще е с допълнителен заряд заради щафетите.

Къде ще се проведе? Съвсем близо до София в Герман. Старта ще е на стената на езерото Панчарево.

– На място в деня на старта БЕЗ ПРЕДВАРИТЕЛНА РЕГИСТРАЦИЯ в drace.bg 70лв

Желание да се включите в организацията под някаква форма, пишете ни на: info@trailseries.bg или влезте на доброволчество и вижте как може да се включите.

Как да стигнем до старта? С крайградски автобус 1, 3, 6 или маршрутка 37. (виж картата)   Организирайте се с други участници с помощта на фейсбук събитието и пътувате заедно.

Награди: (очаквайте обновление) За това състезание материалните награди са осигурени от верига магазини SLS. Наградите се раздават на лотариен принцип след края на състезанието. (Всеки има равен шанс да спечели без значение на класирането). Първите три мъже и жени във всяка дисциплина получават медали изработени от Ceramic Studio Герман.
Map

Facebook събитие – тук
Какво да очаквате на старт-финал-а?

-Паркинг – в Герман в близост до старта и на паркинга намиращ се от страната не Панчарево.