Birthday Run 3.0

Стадионът в с.Железница, Железница, Bulgaria

RunBG Trail Series: Birthday Run 3.0 е състезанието, с което ще отпразнуваме три година от началото на Trail Series. Ще дадем началото на новия четвърти сезон и ще наградим най-добрите 10 мъже и 10 жени.

Каним всички приятели, доброволци, партньори и любители на бягането, с които да опразнуваме 3-тата годишнина на нашето състезание.

Image removed.

Кoга: 17 октомври
Къде: Стадионът на с.Железница
Старт: 15км, 10км и 5км – 11:00 часа
Дистанции: 5, 10 и 15км, 800м за деца (2 обиколки на стадион)

– Деца до 14 години и доброволци от предишни състезания – безплатно

Занимания за деца – Не сме забравили и най-малките участници. За тях сме подсигурили интересни игри и занимания, след финала на 800м.

Къде ще се проведе?  Съвсем близо до София, на стадиона в с.Железница.

Как да стигнем до старта? Автобус 98  или се комбинирайте с други участници на фейсбук събитието.

Награди: За това състезание материалните награди са осигурени от верига магазини SLS и Compressport. Наградите се раздават на лотариен принцип след края на състезанието. (Всеки има равен шанс да спечели без значение на класирането). Първите три мъже и жени във всяка дисциплина получават медали изработени от Ceramic Studio Герман.

НАГРАДИ - ГЕНЕРАЛНО КЛАСИРАНЕ (2014 - 2015):
– Ваучери и материални награди: 1-во място 300лв, 200лв, 100лв
– От 4 до 10 място – материални награди

Image removed.Image removed.

ДОБРОВОЛЦИ: Ако не можете да бягате, ако сте контузени или просто имате желание да се включите в организацията под някаква форма, пишете ни на:info@trailseries.bg или влезте на доброволчество и вижте как може да се включите.

РЕГИСТРАЦИЯ: он-лайн – тук
FACEBOOK събитие – тук

КАК ДА СТИГНЕТЕ ДО СТАРТА? Автобус 98.  Организирайте се с други участници във фейсбук събитието и да пътувайте заедно.